Я колишня студентка юридичного факультету КНУ ім. Т.Г.Шевченка. Навчалася на бюджеті.Закінчивши навчання на бакалавраті та бажаючи продовжити навчання в цьому ж університеті подала документи та здавала іспити одразу на спесіаліста та магістра. Під час іспиту було помічено, що деякі студенти отримавши завдання через дуже малий проміжок часу здавали роботи, можна припустити що вони все знають, але нажаль нідлякого вже не Подробнее>>