SET UP
Отрицательные стороны
Наталя, де ті прості хлопці з керівництва??? Галай брехун, людина, яка не змогла побудувати бізнес і користується чужими грошима! Зарплату не платять з минулої осені! Де був тоді карантин???? Треба визнати що він не зміг розпродай все, віддай борги!Машину бмв7 якось же ж прдбав, а зп не платить, квартира є (чи не одна), то ж можна розпродатись щоб перед людьми не було соромно. та хіба йому соромно. Його кредитори та люди скоро зжеруть!
Положительные стороны
---
,