Положительные стороны:
Випадково натрапив на цей ганебний коментар про Укрспецсервіс. Якщо я вірно пам\ ятаю, підприємство працює близько 30 років. Не можу уявити, що це за співробітник склав таку брудну казочку. Дуже схоже на якусь помсту. Я більше 10 років відпрацював в...
Отрицательные стороны:
Загалом відсутні. Не беручи до уваги тимчасові затримки зарплати в 2019-2020 роках через несвоєчасні розрахунки кінцевих замовників з підприємством.
Подробнее>>