Отрицательные стороны:
Повністю все навпаки, перспектив там не є: Корпоративної культури не було, відповідальності за безпечність продукції також. Відношення керівництва просте з посмішкою будуть тобі платити низьку зарплатню, при цьому не вміють планувати роботу, постійні переробки або простої. Керівництво компанії ліцемірне, наприклад, дозволяло Мішку (автору попереднього відгуку) зриватися, кричати та принижувати робітників. А коли на того скаржилися, то нич не робили по культурі та врегулюванню, але за спиною називали його психопатом. Типу простіть його що вас оскорбляє просто хвора людина. Начальниця зміни теж зривається на людей, але на неї теж нема впливу, ...
Положительные стороны:
Зручно біля дому.
Подробнее>>