Отрицательные стороны:
Не рекомендую мати справи з даним підприємством. По зарплаті кидають, не виплачують і 50% обіцяного. Керівництво дуже брехливе. Найманих працівників на ремонтні роботи взагалі кидають на гроші,не виплачують зовсім.
Положительные стороны:
НЕТ
... Подробнее>>