Гость:
Стажувалась в компанії тиждень, але вирішила не продовжувати співпрацю.На співбесіді озвучили одні умови,але в процесі стажировки власник заявив — пройдеш стажировку,тоді пабачимо.
За стажировку не заплатили, власник відноситься по-хамськи. Подробнее>>