Отрицательные стороны:
Добиваються в довіру, і потім після переводу грошей КИДАЮТЬ!. Скидають договір і реквізити по яким потрібно скинути гроші на імя Комар м. м., потім просять сфотографувати квитанцію як би для бухгалтерії і обовязково просять розпечатати договір розписатися там і їм скинути. і після цих маніпуляцій всіх через деякий час не відповідають ні на смс ні на дзвінки! Подробнее>>
Отрицательные стороны:
Не по людськи сказати це нічого не сказати.Я по причині своїх тяжких обставин вперше зателефонувала по рекламі у фейсбуці в пошуку роботи в Німеччині.Поосила як людину ,не зроби мені зла,бо дуже зараз нелегко з усіх сторін.Заручилась,що все нормально і супроводять і зароблю.Тільки кинула кошти на їхній рахунок,то більше я іі і не чула.Ще 2 тижні в смс підбріхувала.Хто це може Подробнее>>