Гость Всім доброго дня!я так думав що це тільки у нас на нашом Катеринопольськом МЕЗ неплотять зарплати!Наша команда запустила завод с нуля при цьому обіцяли премію за запуск та добру зарплату!Як оказалось зарплата 3 тисячі а премію взагалі знімають через те що екстрактор почав розсипатися!!!І виявляється що в цьому винний колектив який прийняв роботу без здачі завода нашими іногородніми Подробнее>>