Кредобанк
Рівненське відділення далеко піде з таким директором! Губницький риє собі яму і всі працівники, яких він звільнив, просто не дочекаються того дня, коли він у неї звалиться зі своєї високої гори! Ганьба Губницькому і всім, хто його покриває та підтримує на всіх рівнях! Така людина не заслуговує займати жодної керівної посади, а тим більше, в установах, де до його приходу працювало стільки ассів свого діла! Бажаю йому і його сім’ї того ж, що він зробив із сім’ями тих, кого звільнив безпідставно!