Торговий:
Працював в цього підприємця торговим представником, сказати погано — не сказати нічого! На фірмі повний бардак, в кожному відділі, жодної поваги до працівників,з оплатою праці нагло обманюють, постійно щось змінюють, купа штрафіф, ЗП стабільно не виплачують по два місяці! Вимого не реальні! Плани ставлять з "неба"! Одна з керівників, І.М., взагалі, м’яко кажучи, психічно не врівноважена, на працівників постійно кричить, ображає, люди взагалі бояться до неї підходити. Власники не зовсім порядні! Не рекомендую там працювати!!! Подробнее>>