Псевдо-анонімно:
В оргранізації що має займатися здоров’ям громадськості працює хвора на всю голову керівниця служби HR. Такого нахабного та некомпетентного відношення давно не доводилось зустрічати. Незрозуміло за які заслуги ця неадекватна особа стала керівницею відділу, але точно не за професійні, бо вона елементарно не знайома з діловою етикою, не кажучи вже про сучасний хайринг. Не маючи жодного поняття про робочі процеси та обов’язки працівників,чомусь вважає допустимим витрачати час шукачів роботи,нівелює роботу рекрутерів і поводиться як остання хабалка. Вже не знаю чи це відображення робочих процесів чи самодіяльність, непрофесійність і мікроменеджмент в одному флаконі, але дуже не раджу витрачати час на це місце. Подробнее>>