Отрицательные стороны:
Звільнили людей під час війни , про це нікому не повідомили , не виплатили заробітню плату за лютий місяць, в компанії повний безлад.Багато людей які працюють не розуміють, що вони [censored] в компанії , шарашкини контора одним словом , просто зайво втрачений час .... Всі хто звільняються зарплату не отримували , людей відправляють на детектор брехні без підставно . Подробнее>>