Випадково натрапив на цей ганебний коментар про Укрспецсервіс. Якщо я вірно пам\ ятаю, підприємство працює близько 30 років. Не можу уявити, що це за співробітник склав таку брудну казочку. Дуже схоже на якусь помсту. Я більше 10 років відпрацював в цій компанії і впевнений на 100% що всі, хто працює сумлінно отримують достойну винагороду. Знаю багатьох людей, які з великою вдячністю відносяться до підприємства та його керівництва за готовність завжди допомогти співробітникам, у тому числі і колишнім. Ось і зараз, як мені відомо, підприємство, незважаючи на тяжкі часи, знаходить якісь можливості забезпечувати людей роботою і досить непоганою та стабільною зарплатнею.
Загалом відсутні. Не беручи до уваги тимчасові затримки зарплати в 2019-2020 роках через несвоєчасні розрахунки кінцевих замовників з підприємством.
Вы не авторизованы. Выберите способ добавления комментария:
Войти / Зарегистрироваться Продолжить без регистрации
Отрицательные стороны:
Кидають робітників на гроші. Спочатку затримують зарплату, кажучи, що у фірми важке становище, потрібно трохи зачекати. При звільненні, кажуть, що ви нічого не заробили, або, починають пресувати якимись крадіжками. У кращому випадку віддадуть мінімалку, у гіршому, взагалі, нічого (оформлюючи на інше підприємство, директорами, яких не є сімейний підряд Козлових). Подробнее>>