Аптеки 911
Отрицательные стороны:
Працюєш по 14 годин,як в тюрмі,за ті "гроші ",що там пропонують,списавши за ревізію,штрафи і т.д.Після ревізії сплюсовують і недостачі, і надлишки,такого взагалі ніде нема ,і ділять на всіх.Ревізія проводиться при відкритій аптеці,продовжуючи при цьому працювати.Зарплату платять за півставки,хоча оформляють на цілу.Хамське відношення керівництва,відношення як до скотів.Не раджу.
Положительные стороны:
Плюсів немає,хіба що досвід ,який отримуєш працюючи в цих аптеках ...
Киев, Полтава, Сумы, Тернополь, Харьков, Хмельницкий
Подробнее>>