Відгук про роботу
Положительные стороны:
Працювала роки 2 адміністратором в контакт-центрі, гнучкий графік, зарплата вчасно видалавась, з керівництвом завжди можна було домовитись по робочим питанням або зручностям. Колектив великий та дружній, завжди допомагали та навчали на початку. Мені було близько до дому, тому місцерозташування зручне....
Отрицательные стороны:
великий об єм інформації на початку, пізніше звикаєш
Подробнее>>