08.11.2023 | положительный отзыв
0 0
ТОВ "ОХОРОННА КОМПАНІЯ "РІВЕЙРО"

Положительные стороны:
Работаю в компании, начальство относиться хорошо, график лично для меня комфортный, зп выплачивают вовремя
Отрицательные стороны:
пока меня все устраивает
Подробнее>>

08.11.2023 | положительный отзыв
0 0
Фуджікура Аутомотів Україна Львів, ТОВ

Положительные стороны:
вдячний нашим воїнам із ЗСУ за можливість спокійно працювати
Подробнее>>

02.11.2023 | положительный отзыв
0 0
Фуджікура Аутомотів Україна Львів, ТОВ

Положительные стороны:
сравді соціально-відповідальна компанія сравді соціально-відповідальна компанія
Подробнее>>

02.11.2023 | отрицательный отзыв
0 0
ТОВ "МИЛАГРА": У разі звільнення не виплачується заробітна плата.

Отрицательные стороны:
Директор тов "милагра" Кишенко Татяна Анатоліївна не виплачує у разі звільнення заробітну плату і таких виподків було багато, що співробітникам не сплачувала заробітну плату.Ніяких пояснень не дає.
Положительные стороны:
немає.
Подробнее>>

31.10.2023 | положительный отзыв
0 0
Фуджікура Аутомотів Україна Львів, ТОВ

Положительные стороны:
та нормально тут робити, якщо важко то хто вас тримає, йдіть на будову...там легше
Подробнее>>

31.10.2023 | положительный отзыв
0 0
Фуджікура Аутомотів Україна Львів, ТОВ

Положительные стороны:
перші позитивні враження напевно складаються на самому початку під час проходження співбесіди.
Подробнее>>

30.10.2023 | положительный отзыв
0 0
Фуджікура Аутомотів Україна Львів, ТОВ

Положительные стороны:
на початку було важко, але з часом більше практики і робота виглядає простішою
Подробнее>>

27.10.2023 | положительный отзыв
0 0
Фуджікура Аутомотів Україна Львів, ТОВ

Положительные стороны:
маю приємність також працювати в даній компанії, класна робота
Подробнее>>

24.10.2023 | положительный отзыв
0 0
ТОВ "Планета 2000"

Положительные стороны:
Сприятливі умови для зростання та розвитку в будівельній галузі нічого негативного виділити не можу. Дякуємо за отриманий досвід!
Отрицательные стороны:
не знайшов
Подробнее>>

20.10.2023 | положительный отзыв
0 0
ТОВ "Планета 2000"

Положительные стороны:
Мені колись порекомендували влаштуватися на роботу до цієї організації, що я й зробив. Минуло вже 3 роки, сьогодні написав заяву про звільнення, іду на фронт і дуже надіюсь повернутись на це саме місце! Здобув незрівнянний досвід за 3 роки роботи в цій компанії! Дуже вдячний усьому:) дуже важко розлучатися з колективом, хлопці і справді всі гідні.
Отрицательные стороны:
все норм
Подробнее>>