Отзыв о работодателе «ПАН Логистик»
Отрицательные стороны:
компанія дуже лояльно відноситься до зрадників. я би, на місці директора, не розраховувала по зп людей, які йдуть до конкурентів або на свій хліб з контактами наших замовників і перевізників. А на крадіїв готівки за перевезення, диз палива взагалі б заяву писала! Все! обідня перерва закінчилась - йду працювати!!!!!!
Положительные стороны:
Доброго дня, шановні претенденти на відкриті вакансії в компанію ПАН Логістик! Дуже добре, що ви заздалегідь цікавитесь відгуками про нашу компанію, але я хочу дещо прояснити ситуацію... Всі негативні відгуки пишуть з заздрістю і почуттям ненависті претенденти на посаду менеджерів з логістики або продажу, які не пройшли випробувальний термін, і компанія-конкурент, яка не може заспокоїтись, що ПАН випереджає ... Подробнее>>