Отзыв о работодателе «MAXI-MODELS»
Отрицательные стороны:
На співбесіді обіцяли ставку в 1000-1500 грн + % від роботи. Сказали розраховувати орієнтовно на 3500-7000 грн.
Через місяць офіційно не оформили, хоча це теж обіцяли, ставку не виплатили.
Наш колектив складався з 3 менеджерів з пошуку дівчаток- моделей ( які, як виявилося , змінювалися раз на місяць стабільно !), З двох фотографів ( які змінювалися ще частіше ) і з адміністратора по фото студії. Так само у нас були запрошені викладачі.
Менеджери- Начебто кожен один одному посміхається і відважує компліменти, а насправді справжне Зміїний кубло . Особливо це стосується дівчинки, яка в агентстві з самого початку. Пліткарка ще та, а на облича- янголятко.
Ми всі вже давно звикли , що потрібно виконувати не тільки свою роботу, але ще й роботу кур'єра і дівчатка на побігеньках.коли у, так називемий , боса (власника всієї цієї справи ) наступали проблеми, він, зрозуміло, відшкодовував все на нас. ... Подробнее>>