KEA Company
Юлія:
Усім доброго дня! Наразі надзвичайно дивно та неприємно читати негативного характеру відгук про Компанію, в якій особисто я працюю більше 5-ти років. Абсолютно не можу погодитися з тими претензійними моментами, що вище озвучувалися. Атмосфера в Компанії завжди позитивна, колектив щирий та готовий допомогти в будь-який момент. Керівництво більш ніж просто лояльне. Усі питання завжди врегульовуються швидко та з вигодою для всіх. Графіки вам не подобаються? Ну, то йдіть у магазин і працюйте з 8.00-22.00 тиждень через тиждень. Або йдіть баристою на цілодобову роботу 2/2. Ні, ви ж бо хочете і отримувати багато і графік мати «державного формату». То чому ж ви не йдете вчителювати? Там графік якраз зручний для, а точно..там платять мало. У цій компанії чітко озвучують у яких графіках та яких змінах штат працює. Вибачте, але це інтернет-магазин, а не дитячий садочок. Стосовно заробітної плати: люди ростуть, розвиваються і відповідно зростають у своєму рівні заробітної плати. Усе це відбувається прозоро і відкрито для всіх. НІхто нікого не обманює, хто що заробив — те й отримає в обов»язковому порядку. І це я навіть не озвучую за додаткові ставки ,бонуси ,премії та решту дотацій, якими Керівництво щоразу супроводжує штат задля Подробнее>>